• 09122347062

باغ عروسی

  در انتخاب باغ بسیار نکته سنج باشید. اگر باغ دارای تجهیزات و طراحی های مشخص و از پیش تعیین شده ای باشد، شما امکان داشتن دیزاین های ژورنالی و به روز دنیا را از دست می دهید. اغلب صاحبان اینگونه باغ ها، اجازه ی جابجایی تجهیزات خود را نداده و دست برنامه ریز و طراح ما بسته می شود. 

معمولا جشن هایی که در این باغ ها گرفته می شود، شبیه به هم و به اصطلاح سری کاری هستند. 

مواردی که در انتخاب شما می تواند تأثیرگذار باشد:

* باغ، فضای سبز قشنگ و بزرگی داشته باشد. در این صورت طراح ما با استفاده از المان طبیعت، تصاویر فراموش نشدنی برای شما خلق می کند.

اگر جشن شما در فصل های گرم سال برگزار می شود، از فضای دل باز باغ می توان در مواردی مانند: اجرای دکورهای متعدد ژورنالی عکاسی، اختصاص قسمتی از فضا به محل بازی کودکان، اجرای موسیقی کلاسیک یا سنتی، قهوه خانه سنتی و کافی شاپ مدرن استفاده کرد. 

 اگر جشن شما در فصل سرما برگزار می شود، مهمان های شما ترجیح می دهند برای حفظ سلامتی، داخل سالن بمانند. در این صورت اصراری به داشتن فضای خارجی بزرگی نیست، تنها با چیدن دکوری زیبا در فضایی کوچک، می توان میهمان های عزیز شما را مجاب کرد تا برای ثبت عکسی یادگاری، لحظه ای رنج سرما را تحمل کنند. 

* حتماً حتماً فضای سالن متناسب با تعداد مهمان ها باشد. اختصاص سالن بزرگ برای تعداد کم مهمان ها، حتی با چیدن دکورهای متعدد، احساس خالی و سرد بودن مراسم را القاء می کند. قابل توجه عروس دامادهایی که بدون توجه به تعداد مدعوین خود، باغ بزرگی را فقط به دلیل آفرهای ویژه رزرو می کنند.   

* اگر میانگین سنی میهمان های شما بالاست، حتما باغ هایی را که فاصله ی کمی از محل سکونت شما دارند، در اولویت قرار دهید. 

* حتما فضای پذیرایی شام از فضای اصلی جشن جدا باشد. 

 پیشنهاد ما به شما، در درجه ی اول استفاده از فضاها و مکان های شخصی ست زیرا آرامش فکر، کم شدن دغدغه های جانبی و هزینه را به همراه دارد. این مکان ها از سالن اجتماعات برج ها گرفته تا فضاهای بزرگ پارکینگی را شامل می شود. دیزاینرهای ما با تجهیزات کامل، فضای کاملا خالی را به مکانی مناسب برای جشن باشکوه شما تبدیل می کنند. 

در اینجا نمونه ی کوچکی از اجرای مراسم های مختلف را مشاهده می کنید. معذوریت ما را برای گذاشتن عکس های بیشتر پذیرا باشید. یقیناً برای دیدن نمونه های بیشتر و تست لایو جشن هایِ ما، تماس گرفته و افتخار بودن در کنارتان را به ما بدهید.